Tavsiye Et
Bu siteyi dostlarınızın da görmesini istemez misiniz?
Gönderen
Gönderilen
Haberler › Sakarya

Sakaryam Okuyor kampanyası, çok okuyana sürprizler var

 22/12/2020 20.39
Sakaryam Okuyor kampanyası, çok okuyana sürprizler var

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, kitap okuma kampanyası başlattıklarını belirterek; "Çok kitap okuyanlara sürprizlerimiz olacak" dedi.

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Vali Kaldırım,  "Değerli Sakaryalılar; Geleceğe bırakacağımız en önemli miras okumayı seven, çok iyi yetişmiş nesiller olacaktır. Özellikle bu günlerde yapılacak en anlamlı iştir kitap okumak. Buna dönük #SakaryamOkuyor kampanyası başlatıyoruz. Çok kitap okuyanlara sürprizlerimiz olacak" diye konuştu. 

YASAL UYARI
Yasal Uyarı : Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
YORUM BIRAKIN

> E-Posta hesabınız yayınlanmayacak

> Uygun görülen mesajlar yayınlanmaktadır

Ecrin
2 ay önce
Çok güzel bir etkinlik
Huri Akgünoğlu
2 ay önce
Yorum oğlumun Hamza Akgünoğlu İyilik güzellik yıldızlar gibi ışır parıldar insanlığın gökyüzünde barış kardeşlik bir aydır Şakır durur mutluluğun özünde Ya doğruluk
Hamza çam
2 ay önce
2 sınıfa gidiyorum.bu çiçek başka çiçek kitabını okudum.ve süredeki sözü çok beğendim."Eveleme geveleme deve kuşu kovalama.Elif gel sözümü dinle yıkamadan elma yeme."Yazan"Gülsüm Cengiz"
bulut ali özdemir
1 ay önce
çalınan taç,sokak çalgısı,sefiller,notre dame in kamburu,gece uçuşu,savaş pilotu,define adası,orman çocuğu,don kişot,kızıl dosya,gizli bahçe,peter pan,şu acayip hücre,şu acayip sürüngenler,şu acayip beyin,nutuk,macera devam ediyor,anlatsam film olur,hayat kısa filler uçuyor,dostum bu çok havalı,şimşek hırsızı,karışık işler bunlar,batsın bu dünya,işte şimdi yandık,haylaz,ısaac newton,80 günde dünya gezisi,küçük kara balık,bir şeftali bin şeftali,mezarlıktaki hayalet,dilek kutusu ayılar,gizemli şato.covid zamanı okunan kitaplardır bunlar