Liva Reklam
Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Sakarya'da yapılacak 2 dev proje için devlet yardımı

HaberlerSakarya
10.34, 03/08/2018
Sakarya'da yapılacak 2 dev proje için devlet yardımı
Sakarya, Ankara ve  Bursa'da planlanan milli ve yerli projeler için devlet düğmeye bastı.

Proje Bazlı Devlet Yardımı verilecek dev projeler bu sabah Resmi Gazete'de yayınlandı. 4 yatırıma devlet yardımı verilemesine karar verildi.

BMC Otomotiv tarafından Sakarya'nın Karasu ilçesinde yapılacak olan 571,5 milyon TL sabit yatırım tutarlı Muhtelif Raylı Sistem Araçları Üretim Tesisi ve 585 milyon TL sabit yatırım tutarlı Dizel Motor, Transmisyon ve Alt Sistemleri Üretim Tesisi yatırımlarına  devlet desteği verilecek.

Ayrıca Tusaş-Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş. tarafından Ankara'da yapılacak olan 5,66 milyar TL sabit yatırım tutarlı Milli Muharip Uçak Üretim Tesisi yatırımı ile Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından Bursa'da yapılacak olan 1,24 milyar TL sabit yatırım tutarlı Yeni Nesil Yüksek Basınçlı Benzinli Enjektör Üretim Tesisi yatırımlarına da destek sağlanacak.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
Bu haber 2839 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
SON GELİŞMELER