Tavsiye Et
Bu siteyi dostlarınızın da görmesini istemez misiniz?
Gönderen
Gönderilen
Haberler › Sakarya

Sakarya'da trafik helikopterle denetleniyor

 20/07/2021 10.45
Sakarya'da trafik helikopterle denetleniyor

Kurban Bayramı sonuna kadar Sakarya'nın da aralarında olduğu 20 ilde 122 saat helikopterle, 79 ilde ise 1292 saat drone ile trafik denetimi yapılacak.

Kurban bayramı'nın 9 günlük tatil süresi içinde, içişleri Bakanlığının genelgesi ile trafik denetimlerine ağırlık verilecek.

Denetimler karandan olduğu gibi, havadan da yapılacak. Bu kapsamda bayram tatili sonuna kadar Jandarma ve emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik ekipleri, drone ve helikopter vasıtasıyla trafikte denetim yapılacak. Kurban Bayramı sonuna kadar 20 ilde 122 saat helikopterle, 79 ilde ise 1292 saat drone ile trafik denetimi yapılacak.

Bu denetimler kapsamında Adana, Afyonkarahisar,  Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Hatay, İstanbul, Kocaeli, İzmir, Manisa, Mersin, Muğla, Sakarya, Van ve Zonguldak'ta 122 saat helikopterle, 79 ilde ise 1292 saat drone görev alacak.

YASAL UYARI
Yasal Uyarı : Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
YORUM BIRAKIN

> E-Posta hesabınız yayınlanmayacak

> Uygun görülen mesajlar yayınlanmaktadır

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun