Liva Reklam
Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Sakarya'da ''Mahallemde İftar Var'' programı yapılmayacak!

HaberlerSakarya
10.23, 16/05/2018
Sakarya'da ''Mahallemde İftar Var'' programı yapılmayacak!

 Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 'Mahallemde İftar Var' programlarının bu sene yapılmayacağı bildirildi.

Geçtiğimiz senelerde Ramazan ayında Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından 'Mahallemde İftar Var' programları yapılıyordu. 16 ilçede belirli aralıklarla gerçekleşen bu programlarda binlerce vatandaş aynı yerde oruç açıyordu.

Geçen yıl da yapılan 'Mahallemde İftar Var' programlarının bu yıl yapılmayacağı öğrenildi. Edinilen bilgilere göre Büyükşehir Belediyesi, geçtiğimiz sene yağışlı havalardan dolayı çıkan sorunlar sebebiyle iftar programını elden geçirme kararı aldı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, Kent (Demokrasi) Meydanı'nda bir programın olacağını belirtirken geçen seneki gibi çok sayıda iftar programının olmayacağını, ilçe belediyelerinin ise yapıp yapmayacakları konusunda bilgilerinin olmadığını söyledi.

 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
Bu haber 7627 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
  Belediye de bütçe kalmadı galiba  
 
Çınar , 18/05/2018  
 

  Yaptığınız bir hayırlı iş buydu. Oda senede bir aydı. Şimdi iptal edildi vs. Bakın işinize önümüzdeki seçimde'de neler iptal olacak göreceksiniz. İsrafa gelince o ramazanın bereketini doğru yönlendiremiyenlerin vereceği hesaptan başka bir şey değil.  
 
Şaban Asrak, 18/05/2018  
 

  Büyük şehir belediyesi borç batağında, basket ile futbol a yatırdıkları paraları hizmete yapsalar şehir gül gibi olur, iftar kala kalsın istemiyoruz zaten gidenler durumu En iyi olan insanlar, çöpe atılan yemek ve ekmek ler çabası israf,israf israf..  
 
Scs, 17/05/2018  
 

  Bu habere çok sevindim Büyükşehir den Allah razı olsun çok yemeklerin israf olarak çöpe gittiğini görüyordum belediye gerçek yoksulları bulup( ama araştırıpta)iftarda onların evine götürsün bu çok daha iyi olur inşaalah hiçbir resmi kurumda iftar yemeği vermez herkes verecekse kendi versin iftar yemeklerini yetkililere teşekkür ediyorum.  
 
Feyzullah konar, 17/05/2018  
 


SON GELİŞMELER