Tavsiye Et
Bu siteyi dostlarınızın da görmesini istemez misiniz?
Gönderen
Gönderilen
Haberler › Sakarya

Sakarya'da dev 'huzur' operasyonu

 22/01/2021 22.20
Sakarya'da dev 'huzur' operasyonu

Sakarya Emniyet Müdürlüğü şehir genelinde 134 ekip 598 personelle 'Güven Huzur Uygulaması' gerçekleştirdi.

İl Emniyet Müdürlüğü, genel asayişin ve kamu düzeninin devamının sağlanması amacıyla; vatandaşların yoğun olarak bulundukları yerlerde başta asayiş, terör ve narkotik olayları olmak üzere suç işleme amacındakilerin caydırılması, aranan şahısların yakalanması varsa suç delillerinin ele geçirilmesi için ülke genelinde ve  eş zamanlı olarak Sakarya'da “Türkiye Güven Huzur Uygulaması” gerçekleştirdi.
 
Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı 134 ekip 598 personel, yol uygulaması şeklinde, önem arz eden noktalarda, önceden tespiti yapılan özellikle bimekan diye tabir edilen, şahısların barınma için kullandıkları metruk binalarda ve çevrelerinde, vatandaşların yoğun olduğu alanlarda uygulama yaptı.

Gün boyu devam eden uygulamaların sonuçları ise açıklanmadı. 

YASAL UYARI
Yasal Uyarı : Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
YORUM BIRAKIN

> E-Posta hesabınız yayınlanmayacak

> Uygun görülen mesajlar yayınlanmaktadır

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun