Tavsiye Et
Bu siteyi dostlarınızın da görmesini istemez misiniz?
Gönderen
Gönderilen
Haberler › Sakarya

Polis ceza yazacak sandı ama

 04/05/2021 13.03
Polis ceza yazacak sandı ama

Adapazarı Çark Caddesi'nde alış veriş poşetlerini taşımakta zorlanan yaşlı kadına bir polis yardım etti. Polis memuru, yaşlı kadının poşetlerini alarak evine kadar taşıdı. O anlar KGYS kameralarınca görüntülendi.

Çark Caddesi'ndeki bir marketten alış veriş yapan yaşlı kadın poşetleri taşımakta zorluk yaşadı. Caddede yaşlı kadını gören bir polis memuru, ekip aracından inerek yaşlı kadının yardımına koştu.

Polis memuru, yaşlı kadının poşetlerini alıp evine kadar taşıdı. Yaşlı kadın önce ceza yazılacağını sanarak, “Oğlum; kimsem yok, yalnız yaşıyorum. Mecburen çıktım.” diyerek kendini ifade etmeye çalıştı. Yaşlı kadın Polis Memurunun ‘Teyzem biz sana yardımcı olmaya geldik’ sözüyle rahatladı.

Öte yandan yaşananlar KGYS kameralarınca görüntülendi.
 

YASAL UYARI
Yasal Uyarı : Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
YORUM BIRAKIN

> E-Posta hesabınız yayınlanmayacak

> Uygun görülen mesajlar yayınlanmaktadır

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun