Ayhan Bilgisayar
Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Otoyolu kullanacaklar dikkat

HaberlerTürkiye ve Dünya
22.35, 22/08/2019
Proweb Kaşe
Otoyolu kullanacaklar dikkat
İzmit Doğu Kavşağı- Adapazarı Kavşağı arasında üst yapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle TEM Otoyolu 1 ay boyunca belirli saat aralıklarında trafiğe kapatılacak.
 
İzmit Doğu Kavşağı -Adapazarı Kavşağı arasındaki bölümde üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları devam ediyor. Çalışmalar kapsamında İzmit-Adapazarı yönü 1 ay boyunca belirli saat aralıklarıyla trafiğe tamamen kapatılacak.
 
Trafik akışı alternatif güzargah olarak İzmit Doğu Kavşağından D-100 yoluna yönlendirilecek ve D-100 yolunu takip ederek Adapazarı Kavşağından tekrar TEM Otoyoluna girilebilecek. 
 
Alt yapı çalışmaları 21 Ağustos Çarşamba akşam saat 21:00'da başlayarak 20 Eylül Cuma günü sabah saat 06:00'ya kadar sürecek. Yapılacak çalışmalar her gün akşam 21:00 ile sabah 06:00 arasında belirli saat aralıklarında yapılacak olup, otoyol saat 21:00'da Ankara yönünde İzmit Doğu Kavşağından trafiğe kapatılacak, sabah saat 06:00'da tekrar trafiğe açılacak.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
Bu haber 798 defa incelenmiştir.

 
YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
SON GELİŞMELER