Google ile arama
Haritadan Firma Ara

ORC yerel seçim anket sonuçlarını yayınladı

HaberlerSakarya
00.21, 14/11/2017
Proweb Kaşe
ORC yerel seçim anket sonuçlarını yayınladı
ORC yerel seçim anket sonuçlarını yayınladı. Anket sonuçlarına göre 30 büyükşehir arasında Sakarya Büyükşehir Belediyesi memnuniyet oranında birinci oldu.

12-26 Temmuz tarihleri arasında 30 büyükşehirde yapılan anketlerde, 26 bin 800 kişi ile görüşürüldü. Seçmenlere ''Bu pazar yerel seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?'' sorusu soruldu ve seçmenlerin tercihleri analiz edildi. Anketin diğer bölümlerinde ise vatandaşa mevcut belediye yönetiminden memnun olup olmadıkları soruldu. Memnuniyet durumlarına göre değerlendirildiğinde Sakarya Büyükşehir belediyesi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu %59.7 memnuniyet oranıyla 30 büyükşehir içerisinde 1. sırada yer aldı.

İşte oranlar:

 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
Bu haber 3312 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
  Kime sorup yapmışlar. Üst yapı yok sosyal etkinlik yok. BSB karşısı suriye tabelası dolu.
Ulaşım berbat. Her yer otopark mafyası.
 
 
ali yilmaz, 14/11/2017  
 

  Yalan. Bu anketler bi,r de bana denk gelmez ki 46 yaşındayım. nasıl birinici olur. şehir hali orta vesselam  
 
tarık duru, 14/11/2017  
 

  Tum kalbimle soyluyorum vallahi yalan billahi yalan ...ne yapti hertaraf suriyeli dolmus ...sen gel ihlamur topliyan amcamin malini al...3 katli evi olanin evini yik 19 sene sonra sonra adam kalp kirizinden ölsün. Ben unutmadim bi hatadan da dönün  
 
Celil sahin , 14/11/2017  
 

  Ne yaptı da birinci oldu yalanciyi  
 
Scs, 14/11/2017  
 


Anket
  Sakaryaspor, gelecek sezon nasıl başarılı olur?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER