Tavsiye Et
Bu siteyi dostlarınızın da görmesini istemez misiniz?
Gönderen
Gönderilen
Haberler › Sakarya

O radyoloji teknikerinin sözleşmesi feshedildi

 03/03/2021 09.46
O radyoloji teknikerinin sözleşmesi feshedildi

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde BT hizmeti ihalesini alan firmada Radyoloji Teknikeri olarak çalışan M.C. sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda skandal sözlere imza atmıştı. Büyük tepkiye neden olan olaydan sonra firma yetkilileri, M.C.’nin sözleşmesinin feshedildiğini açıkladı.

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin BT hizmeti ihalesini alan firmada Radyoloji Teknikeri olduğunu ifade eden M.C isimli kadın tekniker koronavirüs sürecinde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla bir skandala imza attı. M.C. adlı sağlık çalışanı birbiri ardına attığı tweetlerde maske takan ve aşı olan kişileri eleştirirken Sağlık Bakanlığını yalan yanlış veriler vererek halkı aldatmakla suçlamıştı. Radyoloji teknikeri etkinliği araştırılmadan uygulanan aşılarla insanların ölüme sürüklendiğini de iddia eden M.C.’nin sözleşmesinin feshedildiği öğrenildi.
T54

YASAL UYARI
Yasal Uyarı : Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.

İlgili sektörler

YORUM BIRAKIN

> E-Posta hesabınız yayınlanmayacak

> Uygun görülen mesajlar yayınlanmaktadır

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun