Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
Sır Yapı Mimarlık Mühendislik
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

O kreşin sahibi haksız iddialara dayanamadı

HaberlerSakarya
16.19, 06/08/2017
Proweb Kaşe
O kreşin sahibi haksız iddialara dayanamadı

Adapazarı'ndaki kreşlerinde bir çocuğa şiddet uygulandığının iddia edilmesi üzerine, söylenenleri kesinlikle kabul etmeyerek iftira atıldığını söyleyen kreş sahibi, ''ben hiçbir çocuğa şiddet uygulamadım, uygulamam'' diyerek Yavuz Sultan Selim köprüsüne çıkıp intihar girişiminde bulundu.

Adapazarı'nda özel bir kreşte şiddet uygulandığı iddia edildi. Geçtiğimiz günlerde haksız iddiayla ilgili bazı televizyon programlarına katılan kreş sahibi Z.G. dün İstanbul'daki Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne çıkarak 'adalet için buradayım' diyerek intihar girişiminde bulundu. Köprü korkuluklarına çıkan kadın, sahibi olduğu eğitim kurumunda hiçbir çocuğa zarar vermediğini söyleyerek:

"Ben hiçbir çocuğa zarar vermedim. Ben çocuğumu öpmeden yatmam, bu akşam benim çocuğum beni öpmeden yattı. Gerekirse atarım kendimi. Ben yapmadım, bunu açığa kavuşturmak için gerçeğe ihtiyacım var. Bu kadar basit değil her şey, gerçek bu kadar basit değil. Bu iş çözülene kadar buradan ayrılmaya niyetim yok. Çocuğum için, herkes için, adalet için buradayım." dedi.


 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
Bu haber 9333 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları SakaryaRehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
  Bu insanlara nasıl çocuk emanet edilecek????? Kendini anlatmayı ifade etmeyi değilde kolay yolu kaçmayı tercih eden birine nasıl güvenilinecek?Bu hayatta tek onun onlarınmı başına geldi???Bence tamamen düzmece belki haklı olabilirler ama bundan sonra o bile şüpheli benim için  
 
Aylin , 06/08/2017  
 


Anket
  Sakaryaspor, gelecek sezon nasıl başarılı olur?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER