• Haberler
  • Sakarya Haberleri
  • Diğer Haberler
  • Video Haberler
  • Haber Arşiv
  • Manşetler
  • Video Röportajlar
Haberler
Sakarya
Genel
Video
Arşiv
Manşetler
Röportaj
HaberlerSakarya

Muhtarın başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmedi

Karasu Ortaköy Muhtarı İsmet Turan, omzundaki ağrı şikayetiyle gittiği hastanede uygulanan fizik tedavide vücudunda yanıklar oluştu.

Muhtar Turan'ın sol omzunda bir süre önce şiddetli ağrı baş gösterdi. İlk başlarda romatizma olacağı düşüncesiyle doktora gitmek istemedi. Ancak Turan'ın ağrları daha da şiddetlendi. Ferizli Devlet Hastanesi'ne giderek muayene olan Turan'a doktor, ilaç verdi. İlaçları bir süre kullanan Turan, ağrıları geçmeyince bu kez aile hekimine gitti. Aile hekimi Turan'a ilaçlara devam etmesi gerektiğini söyledi.

 

Ağrıları dayanılmaz hale gelen ve uyku uyuyamayan İsmet Turan, bu kez özel bir hastaneye giderek muayene oldu. Yapılan kontroller sonucunda Turan'a boyun fıtığı teşhisi konarak fiizk tedavi önerildi. Tedaviyi kabul eden Turan'a iki gün süre ile fizik tedavisi uygulandı. Tedavinin ikinci gününde Turan'ın sırtında yanıklar oluştu. Şifa bulmaya gittiği hastanede kendisini yaktıklarını söyleyen İsmet Turan; "Bana şeker hastalığımın olabileceğini söylediler. Tahlil yaptılar. Bir şey çıkmadı. Bu kez de 6 ay önceki tahlillerimde gizli şeker bulgusu olduğunu söylediler. Tedaviyi kestim. Akyazı'da başka bir doktor buldum. Ona gidiyorum. Kök hücreli tedavi yapıyor. Rahatsızlığımda gerileme oldu. Yanık yaralarım da iyileşmeye başladı" dedi.

Turan, hastaneden şikayetçi olmayı düşündüğünü dile getirdi.

Yasal Uyarı : Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
YORUM BIRAKIN

> E-Posta hesabınız yayımlanmayacak

> Onay verilen mesajlar yayınlanmaktadır

Emirhan
2 hafta önce
Doktorların %90'ı ezbere iş yapıyor. Her omzum ağrıyo diyene aynı ilaç, aynı tedavi. Geçmeyince bi bahane bulunur, çözüm aranmaz.