Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Minik Yusuf yardım bekliyor

HaberlerTürkiye ve Dünya
18.06, 03/05/2019
Minik Yusuf yardım bekliyor
Doğumundan sonra kendisine konulan Fosfor Metabolizması Bozukluğu teşhisi sebebiyle yoğun bakımda tedavi altında tutulan 5 aylık Yusuf Bozkurt’un tedavi olabilmesi için sadece 132 bin TL kaldı.
 
Şeker Mahallede yaşayan Bozkurt Ailesinin son çocukları olan 5 aylık Yusuf, Fosfor Metabolizması Bozukluğu teşhisi sebebiyle doğduğu günden beri Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinde yoğun bakımda tutuluyor.

Vali Ahmet Hamdi Nayir, yurtdışından getirilmesi gereken 58 bin Euro’luk ilacı karşılamayan Bozkurt ailesiyle görüşerek yardım kampanyası başlatılması için talimat vermişti. Sağlık Bakanlığı yetkilileri ise harekete geçerek yurt dışından getirilmesi gereken ilaç için gerekli izinler tamamlamıştı.

26 Nisan’da minik Yusuf için Sakarya Valiliği tarafından başlatılan yardım kampanyası kapsamında Yusuf Bozkurt için açılan yardım hesabında şu ana kadar toplam 254 bin 494 TL para toplandı.

Haberlisin

 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
Bu haber 1983 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
SON GELİŞMELER