Liva Reklam
Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Macera Park’ta güz dönemi kursları başladı

HaberlerSakarya
14.31, 15/10/2018
Macera Park’ta güz dönemi kursları başladı
Büyükşehir Belediyesi Macera Park’ta güz dönemi kursları 450 öğrenciyle başladı.

Geleneksel Okçuluk, Spor Tırmanışı, Model Uçak Yapımı, Ritim, Drama, Akıl Oyunları, Becerikli Eller, Tezhip ve Tasarım branşlarında gerçekleştirilen eğitimler öğrenciler tarafından ilgiyle takip ediliyor.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı’nda güz dönemi kursları yoğun bir ilgiyle başladı. Yeni dönemde 450 ilkokul ve ortaokul öğrencisinin yer aldığı Macera Park’ta Geleneksel Okçuluk, Spor Tırmanışı, Model Uçak Yapımı, Ritim, Drama, Akıl Oyunları, Becerikli Eller, Tezhip ve Tasarım branşlarında gerçekleştirilen eğitimler öğrenciler tarafından ilgiyle takip ediliyor.

Gelişmelerine büyük katkı sunuyor

Macera Park Sorumlusu Yılmaz Kalk, “Güz dönemi kurslarımıza başladık. Bu dönem İlkokul ve Ortaokul öğrencilerinden toplam 450 öğrenciye eğitimler sunacağız. Güz dönemi kurs kayıtlarımızda çocuklarımız kadar ailelerden de yoğun ilgi ile karşılaştık. Bu ilgi de bizi memnun etti. Çocuklarımızın gelişiminde önemli bir rol üstlenen Yaşayarak Öğrenme Macera Parkımız yeni dönemde gelişmelerine büyük katkı sunacaktır” ifadelerini kullandı.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
 
Bu haber 990 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
SON GELİŞMELER