Liva Reklam
Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

KOSGEB'ten iş dünyasına destek

HaberlerSakarya
09.42, 14/12/2018
KOSGEB'ten iş dünyasına destek
Sakarya KOSGEB Müdürü Onur Kurtçu, Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesi’ni ziyaret etti.

Şube yönetim kurulu üyelerinin bulunduğu ziyarette TÜMSİAD Şube Başkanı Ahmet Ölmez, dernek olarak yapılan çalışmalar ve faaliyetlerle ilgili bilgilendirmelerde bulundu.  

Ziyaretlerinden dolayı KOSGEB Onur Kurtçu'ya memnuniyetlerini dile getiren Başkan Ölmez, KOSGEB’in özellikle ihracat yapan firmalara sağladığı desteklerin memnuniyet verici olduğunu belirterek, "İş dünyası olarak 2019 yılında KOSGEB’ten yeni teşvik ve destekler bekliyoruz" dedi.    

KOSGEB Müdürü Onur Kurtçu ise TÜMSİAD yönetimine KOSGEB destekleri hakkında bilgi verdi. KOSGEB’in KOBİ ve girişimcilere hibe ve geri ödemeli destekler sunduğu, 2018 yılından itibaren de teknolojik ürün ve yerlileştirmeyi esas alan imalat süreçlerinin desteklenmeye başladığı belirtildi. Ayrıca 2019 yılı itibariyle, işbirliğine dayalı projelerinde destekleneceği ifade edildi.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
Bu haber 2235 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
SON GELİŞMELER