Tavsiye Et
Bu siteyi dostlarınızın da görmesini istemez misiniz?
Gönderen
Gönderilen
Haberler › Sakarya

Koronabüste balık istifi yolculuk

 19/04/2021 13.21
Koronabüste balık istifi yolculuk

Akyazı merkeze uzak mahalellerden gelen vatandaşlar, korona yasaklarına rağmen seferlerin az olması nedeniyle balık istifi yolculuk yapıyor. 
Vaka sayılarının artmasıyla birlikte şehir içi toplu ulaşım araçlarında oturma kapasitesi yüzde 50 ile sınırlandırılırken, fiziki mesafeye uyulamayacak araçlara ayakta yolcu alınması da yasaklandı.

Koronavirüs önlemleri kapsamında araç kapasitesinin yüzde 50'sine kadar yolcu alınması kararlaştırılmasına rağmen sefer sayısının az olması nedeniyle vatandaşlar özellikle iş çıkışı saatlerinde adeta balık istifi yolculuk etmek zorunda kalıyor. 

Sorunlarını dile getiren vatandaşlar; "Ova köyleri saatte bir araç kaldırıyor. Araç sayısı az olunca balık istifi yolculuk yapıyoruz. Korkarakta olsa binmek zorundayız. Sağlığımız ciddi tehlike altında" diyerek tepkilerini dile getirdi.

YASAL UYARI
Yasal Uyarı : Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
YORUM BIRAKIN

> E-Posta hesabınız yayınlanmayacak

> Uygun görülen mesajlar yayınlanmaktadır

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun