Tavsiye Et
Bu siteyi dostlarınızın da görmesini istemez misiniz?
Gönderen
Gönderilen
Haberler › Sakarya

Korona paniği

 01/05/2021 23.48
Korona paniği

Toyotasa Acil Yardım Hastanesi’ne soğuk algınlığı şikayeti ile gelen şahısta korona belirtilerinin baş göstermesi üzerine hastanede panik yaşandı. Acil Servis güvenlik ekipleri tarafından geçici olarak boşaltıldı. Hastaneye gelen şahıs ise test yaptırılmak üzere pandemi hastanesine götürüldü.

Soğuk algınlığı şüphesi ile Toyotasa Acil Yardım Hastanesi’ne gelen şahısta gösteren belirtilerinin korona belirtilerine benzemesi üzerine, hastanede panik yaşandı. Şüphe üzerine doktorların hastanın akciğer tomografisini çektirdi. Akciğer tomografisinde korona belirtilerinin bulunması üzerine Acil Serviste bulunan hastalar hastane güvenliğince dışarı çıkarıldı. Hastanenin acil servisi ilaçlanırken, hastalar ilaçlama bitene kadar dışarıda bekletildi. Hastaneye gelen şahıs ise test yaptırılmak üzere, pandemi hastanesine götürüldü.

YASAL UYARI
Yasal Uyarı : Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
YORUM BIRAKIN

> E-Posta hesabınız yayınlanmayacak

> Uygun görülen mesajlar yayınlanmaktadır

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun