Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Kocaali'de sel felaketi

HaberlerTürkiye ve Dünya
14.12, 18/07/2019
Sır Yapı Mimarlık Mühendislik Proje İnşaat Taahhüt Danışmanlık
Kocaali'de sel felaketi
Selin vurduğu Kocaali'de köprülerin yıkılması ve derelerin taşması sonucu çok sayıda kişi mahsur kaldı. Heyelan nedeniyle Hendek-Kocaali yolu ulaşıma kapandı. Sel ve heyelan nedeniyle 7 mahalleyle ulaşım sağlanamıyor. Melen Çayı'nın taşması sonucu Kocaali, Akçakoca yolu da ulaşıma kapalı bulunuyor.
 
Kuvvetli yağışla birlikte gelen sel suları Kocaali'yi vurdu.  Hendek ile Kocaali ilçelerinin ulaşımını sağlayan karayolu Karadere mevkisinde oluşan heyalan nedeniyle ulaşıma kapandı. 
Aktaş Mahalle yolunun kapalı olması nedeni ile Süngüt, Küplük, Kızılüzüm Mahalelerine ulaşım sağlanamıyor. 
 
Ortaköy Baraj bölgesi Eski Gümüşoluk Köyü yolu dereyatagının taşması nedeni ile köprünün ulaşıma kapalı olduğu Görele, Yalpankaya, Yanıksayvant Mahalellerine ulaşım sağlanamıyor.
Açmabaşı Mahallesi yolunda 4 ayrı noktada heyelan meydana geldiğinden mahalle yolu kapandı.
 
Bezirgan-Kozluk yolunda derenin taşması neticesinde vtandaşlar mahsur kaldı. Maden Deresi eski otel mevkiinde köprünün yıkılması nedeni ile 2 kişi mahsur kaldı.
Kocaali-Akçakoca yolu Melen Çayı'nın taşması sonucu ulaşıma kapandı. 

Mahsur kalanları kurtarmak için AFAD ve belediye ekipleri çalışmalarını sürdürüyor. 
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
Bu haber 1667 defa incelenmiştir.

 
YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
SON GELİŞMELER