• Haberler
  • Sakarya Haberleri
  • Diğer Haberler
  • Video Haberler
  • Haber Arşiv
  • Manşetler
  • Video Röportajlar
Haberler
Sakarya
Genel
Video
Arşiv
Manşetler
Röportaj
HaberlerSakarya

Kent Park'taki MHP iftarına binlerce kişi katıldı

MHP Sakarya İl Teşkilatı'nın Kent Park'ta düzenlediği 'İftar ve Aday Tanıtım' programına yaklaşık 10 bin kişi katıldı.

MHP'nin Sakarya Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı'na Milletvekili adayları Muhammed Levent Bülbül, Mehmet Emin Kaba, Hasan Balaban, Ali Doğan Eroğlu, Tolgahan Öksüz, Şerafettin Kaya ve Melikşah Budak, toplantıya aileleriyle birlikte katıldı.

Toplantıya ev sahipliği yapan MHP Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, milletvekili adaylarından "Sakarya'nın makus talihini değiştirecek, gerçek vekiller" diye söz etti.

Akar, "24 Haziran seçimlerinde halkımızın teveccühü ile TBMM'de yer alacak milletvekillerimiz, Sakarya'nın gerçek temenni ve taleplerini Ankara'ya taşıyıp, takipçisi olacaklardır. Milletvekili adaylarımız, saha çalışmalarında ortak bir şikayeti dinlediler. Bu Sakarya'nın sahipsizliğiydi. Sakarya halkı, meclise yolladıkları vekillerin bir daha yanlarına gelmediklerinden ve dertlerine çare bulamamaktan şikayet ediyor. Allahın izniyle MHP Milletvekili aday listesinde bir birinden güzide, liyakat ve feraset sahibi adaylarımız bu şikayetlere bir son verecekler" dedi.

Milletvekili adayları da birer konuşma yaparak, kendilerini tanıttılar. Final konuşmasını ise MHP 1. Sıra Adayı Levent Bülbül yaptı.

24 Haziran seçim sabahına kadar zafere ulaşmak için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini ifade eden Bülbül, şöyle konuştu:

"Bu seçimi, diğer seçimlerden farklı kılan en önemli şeylerden biri de, Milliyetçi Hareket Partisi ile Adalet ve Kalkınma Partisi'nin Cumhur İttifakı mensupları olarak seçime girmesidir. MHP, üç hilalin altında yer alacak milletvekili adayları ile halkımızın teveccühüne taliptir ve Cumhurbaşkanlığı seçiminde de Cumhurbaşkanı Adayımız Recep Tayyip Erdoğan'ı desteklemektedir. Gönül isterdi ki, Türkiye'de muhalefet ya da Cumhur İttifakı dışında kalan partiler de milletin sıkıntıların vakıf ve milli politikalarda kenetlenmiş, Türkiye'de evet terörle mücadele yarım kalmamalı, FETÖ ile mücadele sonuna kadar sürdürülmeli, dış politikada milli duruş sonuna kadar devam ettirilmeli ve bunlardan da asla taviz verilmemeli diyebilseler. Bunu özellikle adına millet ittifakı dedikleri ama milletle alakalı herhangi bir kaygı duymadıkları her halinden belli olan yapının temsilcilerinden duyamıyoruz.''

Yasal Uyarı : Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
YORUM BIRAKIN

> E-Posta hesabınız yayımlanmayacak

> Onay verilen mesajlar yayınlanmaktadır

Cavit Tetik
2 yıl önce
Ortalıkta bu kadar dankolov varken, çok normal.... Hiç şaşırmadım... Hiç bir şeye acımıyorum da, Çanakkalede şehit düşen her can içimi yakıyor.....