Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Karaman halkı katı atık konteynerlerinin yenilenmesini is...

HaberlerSakarya
20.49, 11/07/2018
Sır Yapı Mimarlık Mühendislik Proje İnşaat Taahhüt Danışmanlık
Karaman halkı katı atık konteynerlerinin yenilenmesini istiyor
Karaman'da yaşayan vatandaşlar,  geri dönüştürülebilen katı atıkları biriktirerek attıklarını fakat konteyner sayısının yetersiz olduğunu belirterek yetkililerin duruma müdahale etmesini istedi.

Whatsapp ihbar hattımıza gönderdikleri mesaj ile yetkililere böyle seslendiler;

 "Bizler Karaman mahallesi sakinleri olarak çevremize duyarlı ve bir o kadarda doğaya saygılı insanlar olmanın erdemi ile ayrıştırılabilen katı atıklarımızı evlerimizde biriktiren insanlarız. Doğaya olan zararları ve geri dönüştürülebilen bu atıkları biriktirerek vatandaşlık görevimizi yerine getirirken aynı hassasiyeti Adapazarı Belediyesinin bizlere göstermediğini üzülerek belirtmek isteriz. Daha önce BİMER'e şikayetimizi dile getirerek Adapazarı Belediyesi Temizlik hizmetleri ekipleri tarafından adresimiz alınmasına rağmen herhangi bir değişiklik olmamıştır. Resimlerde de gördüğünüz üzere ayrıştırabilen katı atık konteynrları çok yetersiz ve bir o kadar da kötü durumdadır. Bu konteynrlar her sokak başında olması yerine karaman mahallesinde iki elin parmaklarını geçmeyecek kadar az ve yetersizdir. Bu konuda daha yeni ve daha yeterli konteynerlerin mahallemiz için ve çevre bilincimizin için uygun olacağını göz ardı etmeden bu minvalde çalışmaların yapılmasını arz ve rica ederiz."
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
 
Bu haber 1610 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
SON GELİŞMELER
EN ÇOK OKUNANLAR
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
EN ÇOK YORUMLANANLAR
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum