Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Kamp festivaline karavanda yaşayan ünlüler de davet edildi

HaberlerSakarya
20.48, 13/04/2018
Sır Yapı Mimarlık Mühendislik Proje İnşaat Taahhüt Danışmanlık
Kamp festivaline karavanda yaşayan ünlüler de davet edildi
4-5-6 Mayıs 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Sakarya Doğa, Turizm,Tanıtım ve Kamp Festivaline karavanda yaşayan ünlüler de davet edildi.

Sakarya Kamp ve Karavancılar Derneği tarafından düzenlenen ve Serdivan Belediyesi  himayesinde gerçekleşecek olan Sakarya Doğa, Turizm, Tanıtım ve Kamp festivaline Türkiye'de Karavanda da yaşayan bazı ünlüler de davet edildi.

Sakarya Serdivan Belediyesi Yanında Ulusal Kamp ve Karavancılar Federasyonun unda destekleriyle  4-5-6 Mayıs 2018 günlerinde gerçekleştirilecek olan ve www.sakaryatv.net tarafında sürekli Canlı Yayınla desteklenecek olan etkinlik gece, gece gündüz yapılan aralıksız çalışmalarla kusursuz hale getirilmek için sürüyor.

Karavanda yaşayan ünlüler de davet edildi

Sakarya Kamp ve Karavancılar Derneği Yönetim  Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Şaban Mergül'ün yaptığı açıklama şöyle. Türkiye'de maalesef çok büyük bir eksiklik olan Karavan ve Doğa Turizmine dikkat çekmek ve katkı sağlamak için düzenlediğimiz bu festivale yaşam tarzları yanında karavan yaşamlarıyla da Alfabetik sıraya göre destek veren Atilla Sara, Bennu Yıldırımlar, Kıraç, Kıvanç Tatlıtuğ, Mehmet Aslantuğ, Şevval Sam, Taylan Erler ve Vaokan Konak yanında bilemediğimiz diğer değerli insanlarında böylesi anlamlı ve Vatan Millet Sakarya sevdasıyla düzenlediğimiz bu festivalimize katkı sağlamalarını bekliyor ve gelecek olan ünlü olursa festival alanına kalıcı ayak izlerini yapmak istiyoruz" dedi.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
Bu haber 1805 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Sizce nüfusu bir milyonu bulan Sakaryanın en büyük sorunu nedir
 
  Oyla
SON GELİŞMELER