Tavsiye Et
Bu siteyi dostlarınızın da görmesini istemez misiniz?
Gönderen
Gönderilen
Haberler › Sakarya

KALE OKULLARI ONLİNE SPOR ETKİNLİKLERİNE TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

 28/01/2021 13.40
KALE OKULLARI ONLİNE SPOR ETKİNLİKLERİNE TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Çocukluk döneminde , fiziksel aktivitenin ve egzersizin büyüme ve gelişme üzerine olumlu etkileri bulunmaktadır. Çocuklarda düzenli egzersiz , daha güçlü kas ve kemik yapısı sağlamakta zihin ve beden bütünlüğünü geliştirmekte , aşırı kilo gelişim riskini azaltmakta ve bağışıklık sistemini güçlendirmektedir.
KALE OKULLARI ,pandemi sürecinde ekran karşısında geçirilen sürenin uzamasının da etkisiyle çocuklardaki hareketsiz yaşam tarzının önüne geçmek amacıyla Online beden eğitimi derslerine oldukça önem vermektedir.
Öğrencilerinin, spor sayesinde kazandıkları disiplin, zorlukların üstesinden gelme becerisi, özgüven gibi nitelikleri eğitim ve sosyal hayatlarına da yansıtarak daha başarılı bireyler olarak yetişmelerini hedeflenmektedir.

YASAL UYARI
Yasal Uyarı : Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
YORUM BIRAKIN

> E-Posta hesabınız yayınlanmayacak

> Uygun görülen mesajlar yayınlanmaktadır

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun