• Haberler
  • Sakarya Haberleri
  • Diğer Haberler
  • Video Haberler
  • Haber Arşiv
  • Manşetler
  • Video Röportajlar
Haberler
Sakarya
Genel
Video
Arşiv
Manşetler
Röportaj
HaberlerSakarya

İşte Sakarya'nın yeni mesire yeri

Ferizli'de gerçekleştirilecek proje kapsamında Akgöl ve Gölkent Kulaklı Ormanı  vatandaşların iç içe dinlenebileceği huzur veren bir ortam haline getirilecek.

Milli Parklar Genel Müdürü ve Milli Parklar İl Müdürü Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk ile birlikte Akgöl’de incelemer yaparak yapılması planlanan göl projesiyle ilgili görüşme gerçekleştirdi.

Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Gölkent Kulaklı Ormanı'nın vatandaşların hizmetine açıldığını kaydederek; "Yapılması düşünülen proje ile Akgöl ve orman vatandaşların iç içe dinlenebileceği huzur veren bir ortam haline getirilecek. İlçemiz Gölkent Mahallesinde bulunan yıllardan beri yapılması düşünülen projeler ile gündeme gelen Akgöl ve Kulaklı ormanı ilçemiz için güzel manzaraya sahip. İnsanların spor yapabileceği, piknik yapabileceği, aileleriyle birlikte doğa ile bütünlük sağlayan ve stresten uzak zamanlar geçirebileceği Mesire Alanı Projesi hayata geçirmeyi hedefliyoruz" dedi.
Soğuk, projenin hayata geçirilmesiyle birlikte Akgöl ve Kulaklı ormanının huzur veren bir ortam haline geleceğini sözlerine ekledi.
Yasal Uyarı : Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
YORUM BIRAKIN

> E-Posta hesabınız yayımlanmayacak

> Onay verilen mesajlar yayınlanmaktadır

Henüz yorum yok. İlk yorum yapan siz olun