Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

İşte 4 kişiyi ölüme götüren cinnetin nedeni

HaberlerTürkiye ve Dünya
19.33, 28/04/2019
İşte 4 kişiyi ölüme götüren cinnetin nedeni
Sakarya'da birlikte iş yaptıkları müteahhit arkadaşını vurarak öldüren ve cinnet getirerek eşini ve 4 yaşındaki kızını öldürüp intihar eden İsmail Bozbay'ın yazdığı mektup ortaya çıktı.

Erenler ilçesinde ortağı 36 yaşındaki müteahhit Ahmet Kuzgun'u alacak-verecek meselesi nedeniyle tabancayla vurarak öldüren ardından evine giderek 36 yaşındaki eşi Aycan Bozbay'ı ve 4 yaşındaki kızı Serra'yı da vurarak öldürdükten sonra intihar eden İsmail Bozbay'ın intiharından önce yazdığı mektubu ortaya çıktı.

Bozbay'ın mektubunda ortağı müteahhit Ahmet Kuzgun'dan alacağı olduğunu, parayı veremeyeceğini söylemesi üzerine korkutmak isterken Kuzgun'u kazara vurduğunu, eşini ve kızını ise kendisinden sonra perişan olmaması için öldürdüğünü yazdığı öne sürüldü.

 
Bu bir tanıtımdır.
 
 

 
 
 
Bu haber 5188 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
  Mütahit pisliklerine para ver mülk yapıldın diye ondan sonra iflas et açıkta kal milletin üç kuruşu nasıl kursağınızdan geçiyor ailece bazıları açılımı güzel yapmış adamlara bina yapım belkesi verirken işi dolandırıcılığa cevirmeyin resmi dolandırıcılık kimşnin uçakları yatları katları kimse sorgulamıyor milletin masasında et yok tok açın derdinden anlarmı sizden büyük Allah var ona göre kabirde başınızı toprağa koyduğunuzda huzurlu olup olmayacağınızı düşünün inşaat firmaları sakaryada çoğu yapılar kaçar Devlet büyükleri sakaryaya neden el atmıyor yoksa inşaat firmaları bazılarının soyundan geldiği içinmi peşkeş çekiliyor Akraba kıyağı yazıklar olsun böyle düşünenlere  
 
Sammy, 03/05/2019  
 


SON GELİŞMELER