Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

İş arayanlar bu fuarı kaçırmayın

HaberlerTürkiye ve Dünya
11.25, 24/04/2019
İş arayanlar bu fuarı kaçırmayın
Sakarya Arge Girişimcilik İstihdam ve İnovasyon Fuarı (SAGİF), gerçekleştirilen törenle açıldı. 

Bu yıl 25-26 ve 27 Nisan'da Demokrasi Meydanı'nda gerçekleştirilecek olan Sakarya Arge Girişimcilik İstihdam ve İnovasyon Fuarı, kapılarını açtı. Fuarın açılışında konuşan İŞKUR Genel Müdürü Cafer Uzunkaya, “Türkiye'nin işsizlik ile mücadele ve istihdam noktasında tüm Dünya’nın dikkatlerini üzerinde topladığını ifade etti.
 
2018 yılında Sakarya'da 26 bin 292 kişinin istihdam edildiğini anlatan Uzunkaya; "Bu rakamlar 2002 yılında ise 447 kişiydi. 55 kat istihdamı arttırdık. Türkiye, üzerinde oynanan oyunların farkında olan bir ülke ve bunun yolunun da daha fazla istihdam, daha fazla kaliteli ve nitelikli üretim ile kaliteli, nitelikli ve beceri sahibi iş gücüne erişmekten geçmekte olduğunu bilmektedir" dedi. 


 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
Bu haber 1200 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
SON GELİŞMELER