Liva Reklam
Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

İnek kanala düştü

HaberlerSakarya
19.35, 16/10/2018
İnek kanala düştü
D-100 Karayoluna bağlanan üst geçidin olduğu Hendek Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesi’nde yapılmayan yol vatandaşı çileden çıkardı. Yapılmayan yoldan kayarak kanala düşen inek, mahalle halkının tepkilerine neden oldu.

Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesi’nde D-100 Karayolu üst geçit yanında yapılmayan yola tepki gösteren vatandaşlar; “Aylardır sesimizi kimseye duyuramıyoruz. Ne Hendek Belediyesi, ne Büyükşehir sesimize kulak veriyor. Artık canımıza tak etti. Buradan Yetkililere sesleniyoruz. Bu yolun en kısa zamanda yapılmasını istiyoruz” dediler.

Son olarak yapılmayan yoldan kayarak yol kenarındaki kanala düşen inek olayı ile tepkileri artan mahalle halkı, “Bugün inek düştü. Yarın bu yol ne gibi kazalara gebe belli değil. Bu yolun yapılması için ille can kaybının mı olması gerekiyor” şeklinde konuştular.

Vatandaşlar kanala düşen ineği, itfaiye çağırarak, itfaiyenin yardımı ile kanaldan çıkardılar.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
Bu haber 1642 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
SON GELİŞMELER