Google ile arama
Haritadan Firma Ara

İlk Yardım Kursları’nda kayıtlar başladı

HaberlerSakarya
13.57, 11/10/2017
Sır Yapı Mimarlık Mühendislik Proje İnşaat Taahhüt Danışmanlık
İlk Yardım Kursları’nda kayıtlar başladı

İlk Yardım Kursları’nda kayıtlar başladı. Uzm. Dr. Aydın Sarı, “23 Ekim ile 3 Kasım tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz kursta 6 saatlik eğitimler sunacağız. Eğitimlerimizin ardından katılımcılarımız İlk Yardım Kursu Katılım Belgesi almaya hak kazanacak” dedi. Uzm. Dr. Sarı, kayıtların Büyükşehir Tıp Merkezi’nde yapılabileceğini belirtti.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen İlk Yardım Kursları’nda kayıtlar başladı. 23 Ekim ile 3 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek kurslar için kayıtların Büyükşehir Tıp Merkezi’nden yapılabileceğini aktaran Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Uzm. Dr. Aydın Sarı, 6 saat sürecek eğitimlerin ardından katılımcıların İlk Yardım Kursu Katılım Belgesi almaya hak kazanacaklarını dile getirdi.

İlk yardım hayat kurtarır

İlk yardım kurslarında hem teorik hem de uygulamalı eğitimlerin sunulacağını dile getiren Uzm. Dr. Aydın Sarı, “Yoğun talep üzerine 2011 yılında hayata geçirdiğimiz ‘İlk Yardım Hayat Kurtarır’ projesinin bu yıl 6.’sını gerçekleştireceğiz. Şuana kadar bin 710 kişiye sunduğumuz ilk yardım eğitiminin daha geniş kitlelere ulaşmasını ve bilinçsiz uygulamaların sona erdirilmesini amaçlıyoruz. Eğitimlerimizin ardından kurs katılımcıları İlk Yardım Kursu Katılım Belgesi almaya hak kazanacak. Kursumuza katılmak isteyenlerin Büyükşehir Belediyesi Tıp Merkezimize başvuruda bulunmaları gerekiyor. Detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlarımız, 444 40 54 dahili; 3518-3530 numaralarını arayabilirler. Ofis Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek olan eğitime tüm hemşerilerimizi davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
Bu haber 1473 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Sakaryaspor, gelecek sezon nasıl başarılı olur?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER