• Haberler
  • Sakarya Haberleri
  • Diğer Haberler
  • Video Haberler
  • Haber Arşiv
  • Manşetler
  • Video Röportajlar
Haberler
Sakarya
Genel
Video
Arşiv
Manşetler
Röportaj
HaberlerSakarya

İki mahalle kendi karantinasını ilan etti

Geyve ilçesinde koronavirüs nedeniyle 56 kişinin karantina altına alındığı Şerefiye ve Nuriosmaniye mahallelerinde vatandaşlar kendi karantinalarını uygulamaya koydu.

Şerefiye ve Nuriosmaniye Mahalleleri'nde koronavirüs nedeniyle 56 kişi karantina altına alınmıştı.
İki mahallede muhtarların girişimleri ile birlikte vatandaşlar, kendilerini izole etti.

Mahallelerde kahvehaneler bir süreliğine kapatılırken; mahalleye giriş çıkışlar da bir süreliğine yasaklandı.

Şerefiye Mahalle Muhtarı Ali Avcı konuyla şu açıklamayı yaptı:

"Mahallemizde vaka sayılarının artması üzerine mahalle sakinleri olarak Geyve İlçe Sağlık Müdürlüğü'müzün önerileriyle ek tedbirler kapsamında geçici süreyle kendi karantinamızı uygulayacağız. Bu süre içinde mahallemizdeki kahvehaneler kapalı olup, haneler arası ziyaretlerin yapılması ve seyyar satıcıların girmesi  yasaklanmıştır."

Yasal Uyarı : Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
YORUM BIRAKIN

> E-Posta hesabınız yayımlanmayacak

> Onay verilen mesajlar yayınlanmaktadır

Davut KAZDAl
1 hafta önce
Bu haber kaynağınız kim merak ettim,seyir halinde iken araba yanmadı,kaza sonrasında arabadan sızan benzin sonrasında aracın kabloları tutuşarak yangın çıktı.Daha sonra da aracın içinden yaralıları vatandaşlar kurtardı.Dumandan etkilenen olmadığı gibi kırıklı yaralanmalar oldu ambulans ve itfaiye aranarak yardım istendi, bunları yapanlar yardım sever vatandaslardır,bilginize...