Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Hastaneyi karıştıran dolandırıcılık

HaberlerTürkiye ve Dünya
11.58, 30/04/2019
Hastaneyi karıştıran dolandırıcılık
Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hasta yakınlarına kendisini stajyer hemşire ya da ATT olarak tanıtan bir kadın, çok sayıda hasta ve hasta yakınının eşyalarını çalarak kayıplara karıştı. Hastane yönetimi kadının yakalanması için güvenlik kamerası görüntülerini Emniyete gönderdi.

3 FARKLI SERVİSTE ÇALIŞTI

Edinilen bilgilere göre, Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde gelen ve adını İ.S. olarak belirten genç kadın, hastane çalışanı ve hastalara kendini stajyer hemşire ya da ATT olarak tanıtarak 3 ayrı serviste yaklaşık 1 hafta her gece çalıştı. Çok sayıda hastaya pansuman yaptığı ve hastaların kontrollerini yaptığı iddia edilen kadın, gece saatlerinde hasta odalarına girerek buradan hasta yakınlarına ait telefon, cüzdan gibi şeyler çaldı.
 
KAYIPLARA KARIŞTI

Adını İ.S. olarak belirten kadının, son olarak serviste birlikte çalıştığı 2 personelin soyunma odasındaki dolaplarından eşyalarını çaldıktan sonra kayıplara karıştığı belirtilirken, genç kadının son gecesinde diğer hastane çalışanlarının nereden mezun olduğunu sorduklarında farklı cevaplar verdiği ve bu sebeple çalışanların durumdan şüphelenerek konuyu yönetime aktardığı ancak kadının bu süre içerisinde kayıplara karıştığı belirtildi. 

Polis, kadının yakalanması için çalışma başlattı.

Haberlisin
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
Bu haber 2213 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
  Sayın admin sakarya araştırmadaki stajyer hırsızdan nezaman bahsedeceksiniz demekki devletimin kurum ve kuruluşları nekadar güvenlikli diye sorulması lazım ve güEl sakaryam çok sorumsuz koltuk ta oturan beyefendiler çok çalışmanız gerekiyor çok  
 
Sami , 01/05/2019  
 


SON GELİŞMELER