Sır Yapı
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Genç MÜSİAD Sakarya’da Djital Dönüşüm Konuşuldu

HaberlerSakarya
18.29, 13/03/2018
Sır Yapı Mimarlık Mühendislik Proje İnşaat Taahhüt Danışmanlık
Genç MÜSİAD Sakarya’da Djital Dönüşüm Konuşuldu
Yaptığı başarılı programlarla adından sıkça bahsettiren Genç MÜSİAD Sakarya şubesi “Dijital dönüşüm” isimli program ile üyelerine vizyon katan önemli bir program daha  icra etti.

Müsiad Sakarya şube binasında yapılan programa Google Türkiye İş Ortağı ve Eğitim Danışmanı Özgür DENİZ AYDIN, Komtera Teknoloji Bilgi Güvenliği Danışmanı Sercan KOÇ, Adworld Dijital Ajans Sinem SATİ, Emre DEMİR ve Aykut KARACABEY konuşmacı olarak katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Genç MÜSİAD Sakarya şube başkanı Uğur ÇARBOĞA “Dijital dönüşüm çok geniş bir kavram dijital dönüşüm deyince herkesin hayalinde farklı şeyler canlanabiliyor, mobil teknolojiler, giyilebilir teknolojiler, yapay zeka, 3 boyutlu yazıcılar gibi teknolojiler dijital dönüşümün içeriğini dolduran teknolojilerdir.Günümüzde ve ilerleyen zamanlarda adını sıkça duyacağımız dijital dönüşüm teknolojileri iş dünyamıza şimdiden dokunmaya başladı bizlerde bu değişime karşı kendimizi hazırlamalıyız” dedi.

Rekabette Dijital Pazarlama Farkı

Programda sunum yapan Google Türkiye iş ortağı Aydın “Dijital pazarlamada şirketlerin daha fazla müşteriye ulaşmasında gidilecek çok daha fazla yolun olduğunu şirketlerin dijital pazarlamada fark oluşturarak rakiplerinden daha önde olabileceklerini”söyledi. Yoğun Katılımın olduğu programda konuşmacılar sırası ile sunumlarını yaptı ,programın sonunda Genç MÜSİAD Sakarya yönetim kurulu üyeleri Enes Boz, Barış Coşkun, Bahadır Bakırtaş, İlyas Çimen ve Recep Yarıcı konuşmacılara hediyelerini takdim etti.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
Bu haber 499 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Sizce nüfusu bir milyonu bulan Sakaryanın en büyük sorunu nedir
 
  Oyla
SON GELİŞMELER