Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Ferizli’den Afrin’deki Suriyeliler'e 4 TIR dolusu un

HaberlerSakarya
22.05, 09/03/2018
Proweb Kaşe
Ferizli’den Afrin’deki Suriyeliler'e 4 TIR dolusu un
Ferizli ilçesinde Belediye ve İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) işbirliği ile toplanan 100 ton un, 4 TIR'a yüklendikten sonra dualarla Afrin bölgesindeki Suriyeliler'e gönderildi.

Ferizli Belediyesi önünde düzenlenen törene, AK Parti Sakarya Milletvekili Mustafa İsen, Ayhan Sefer Üstün, Kaymakam Esengül Korkmaz, Çiçekli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, (İHH) İnsani Yardım Derneği Sakarya Şube Başkanı Sebahattin Aydın ve çok sayıda kişi katıldı.

AK Parti Sakarya Milletvekili Mustafa İsen, "Orada vahim bir durum var, orada yedi düvelle savaşılıyor. Suriye’deki vahim durumdaki insanlara da yine biz yardım ediyoruz. Ben milletimle ve Ferizlililer'le gurur duyuyorum. Allah niyetinizi kabul etsin" dedi.

Konuşmaların ardında ilçe müftüsünün yaptığı dua ile birlikte un dolu TIR'lar Afrin'e gönderildi.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
 
 
 
Bu haber 979 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
  sakarya rehberim. uzun zmandır seni takip ediyorum ama artık bırakacam. olmadık habere 10 resim koyarsın. milleti aşka şevke getirecek helal olsun dedirtecek yardım konvoyunu üstü yazılı bir resimle geçiştireceksin. ben bir tır metruk bir bina ve üç beş kişi gördüm ya sen  
 
tarık dur, 11/03/2018  
 


Anket
  Sizce nüfusu bir milyonu bulan Sakaryanın en büyük sorunu nedir
 
  Oyla
SON GELİŞMELER