Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Ferizli Yeni İlçe Hastanesi İhalesi 13 Kasım’da

HaberlerSakarya
17.44, 10/10/2017
Proweb Kaşe
Ferizli Yeni İlçe Hastanesi İhalesi 13 Kasım’da
Ferizli’de yeni ilçe hastanesi ihale safhasına geldi. 

Konu ile alakalı açıklamalarda bulunan Başkan Soğuk;

“Göreve geldiğimiz yıllarda ilçemizde bir adet sağlık ocağı ve iki adet özel poliklinik vardı. İlçemiz sağlık hizmetleri konusunda yetersiz kalıyordu. İlçemize yeni bir hastane kazandırmak için gerekli tüm çabaları gösterdik ve yeni bir hastane kazandırdık.

Kazandırmış olduğumuz ilçe hastanemiz dönemin şartlarına göre yeterli geliyordu fakat İlçemizin tarım ve sanayi alanında büyümesi, İlçemizin göç alan bir yerleşim yeri haline gelmesine neden olmuştur.

Özellikle Organize Sanayi Bölgesinin tamamlanması ile birlikte ileriki yıllarda oluşabilecek sorunlar için şimdiden önlemimizi alıyoruz. Bu çalışmalarımızın neticesinde ilçe hastanemiz ihale safhasına gelmiştir.

Ankara’da sağlık bakanlığı tarafından ilçe hastanemizin ihalesi 13 Kasım’da yapılacaktır. İhalenin tamamlanmasının ardından ilçe hastanemizin inşaatına başlanacak ve hızla yapımı tamamlanacaktır. Yeni ilçe hastanemize proje ve ihale safhasına gelene kadar desteklerini esirgemeyen Milletvekilimiz Ayhan Sefer Üstün ve Prof Dr Mustafa İsen’e teşekkür ederim.

Söylediğimiz bütün projelerimizi hemen hemen hepsine yakınını yapmış bulunmaktayız. Söz verdiğimiz tüm projeler ya yapıldı ya da ihale veya inşaat safhasında.

Hedefimiz ilçemizi günümüz şartlarında en iyi yere getirmektir. Bununla alakalı çalışmalarımız devam ediyor. Vaat ettiğimiz hizmetlerimizi hayata geçirirken bir yandan da yeni projelerimizi ilçemiz için tasarlıyoruz. Hedefimiz ülkemiz şartlarında en iyi hizmetleri ilçemize kazandırmaktır. Yeni ilçe hastanemiz tüm halkımıza hayırlı olsun” dedi.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
Bu haber 966 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları SakaryaRehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Sakaryaspor, gelecek sezon nasıl başarılı olur?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER