Tavsiye Et
Bu siteyi dostlarınızın da görmesini istemez misiniz?
Gönderen
Gönderilen
Haberler › Sakarya

Ferizli İhtisas OSB için bir araya geldiler

 03/04/2021 11.25
Ferizli İhtisas OSB için bir araya geldiler

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Ferizli İhtisas OSB hakkında Doğu Marmara Otomotiv ve Metal Sanayicileri Derneği Başkanı Musa Kanitoğlu ile birlikte çalışmaları değerlendirdi.

167 yatırımcı ve 2 milyar 146 milyon dolarlık yatırımla 30 bin kişinin istihdam edileceği Ferizli İhtisas OSB için çalışmalar sürüyor.

Son olarak Vali Çetin Oktay Kaldırım, Doğu Marmara Otomotiv ve Metal Sanayicileri Derneği Başkanı Musa Kanitoğlu ile bir araya geldi.

Vali Kaldırım ve Musa Kanitoğlu, OSB ile ilgili çalışmaları değerlendirdi.

Görüşmeye ilişkin sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Vali Kaldırım; "Sakaryamız yeni bir OSB kazanıyor. Kuruluş sürecini birlikte başlattığımız Ferizli İhtisas OSB hakkında Doğu Marmara Otomotiv ve Metal Sanayicileri Derneği Başkanı Musa Kanitoğlu ile çalışmaları değerlendirdik." dedi. 

YASAL UYARI
Yasal Uyarı : Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.

İlgili sınıflandırmalar

YORUM BIRAKIN

> E-Posta hesabınız yayınlanmayacak

> Uygun görülen mesajlar yayınlanmaktadır

Saim Çıkmaz
1 ay önce
Bir çok insana istihdam sağlar hak edenlere tabi işini düzgün yapacak insanlara yani.