• Haberler
  • Sakarya Haberleri
  • Diğer Haberler
  • Video Haberler
  • Haber Arşiv
  • Manşetler
  • Video Röportajlar
Haberler
Sakarya
Genel
Video
Arşiv
Manşetler
Röportaj
HaberlerTürkiye ve Dünya

Ev sahibi kamera koyup yakaladı

Adapazarı’nda evlere temizliğe giden kadın ‘tırnakçılık’ tabir edilen yöntemle hırsızlık yaparken kameraya yakalandı. Hırsızlık olayını ev sahiplerinden birisinin aldığı önlem ortaya çıkardı.
 
Haberlisin'den R.Kaan Oktar'ın haberine göre, ev işlerine yardım etsin genel temizlik yapsın diye çağırdıkları kadının tırnakçı olduğunu kamera kaydı ortaya çıkardı. Arkadaş olan ve çok sık bir araya gelen grubun birbirlerine tavsiye ederek evlerine çağırdıkları temizlikçiden şüphelenmeleri olaya açığa çıkardı. Kadınlardan birisinin kendi yatak odasına yerleştirdiği kamera sayesinde temizlikçi kadının hırsızlığı belgelendi.

KAMERAYA YAKALANDI

Adapazarı’nda çok sayıda eve temizliğe giden Nursel K. isimli şahsı evlerine çağıran kadınlardan birisi altın gününde çantasından para eksildiğini ama nereye gittiğini bulamadığını söyledi. Kadının dile getirdiği olayın grupta ki diğer kadınlarında yaşadıklarını ifade etmesiyle hırsızı bulmak için plan yapıldı. Grupta ki kadınlardan birisi kendi yatak odasına kamera yerleştirdi. Evine temizliğe gelen Nursel K. etrafı kolaçan ettikten sonra çantanın içinden para alırken kameraya yakalandı.

ŞOK OLDULAR

Nursel K.’nın evde temizlik yaptığı gün boyunca kayıt yapan kamera kaydını izleyen kadınlar şok oldular. Çok sayıda eve temizliğe giden kadının gruptakiler tarafından birbirlerine tavsiye edilmesinden dolayı yaşanan şok kısa sürdü. Kadınlar kamera kaydıyla polise gitme kararı alırken, temizlikçinin gittiği diğer ev sahipleri durumdan haberdar edildi. (Haberlisin)
Yasal Uyarı : Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
YORUM BIRAKIN

> E-Posta hesabınız yayımlanmayacak

> Onay verilen mesajlar yayınlanmaktadır

Henüz yorum yok. İlk yorum yapan siz olun