Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Eski SSK arazisine ne yapılacağı belli oldu

HaberlerSakarya
19.49, 09/10/2018
Eski SSK arazisine ne yapılacağı belli oldu
Donatım’da eski SSK arazisinde incelemelerde bulunan Başkan Toçoğlu, “Burada bir park çalışması için talepler alıyorduk. Sayın Valimizle görüşerek arazinin bölge halkımızın kullanımına açılması kararına vardık. Hemen çalışmalarımızı başlattık. İnşallah oturma alanları, çocuk oyun grupları, yeşil alanlarıyla bölgeye yakışan bir park çalışmasını hayata geçireceğiz. Hayırlı olsun” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Donatım’da yıkımı gerçekleştirilen Sosyal Sigortalar Kurumu’nun (SSK) bulunduğu alanda incelemelerde bulundu. Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu’yla görüşerek arazinin halkın kullanımına sunulması noktasında karar verdiklerini ifade eden Başkan Toçoğlu, çalışmaları hemen başlattıklarını ve bölgenin kullanımına kazandıracaklarını belirtti. Bölgede yaşayan vatandaşlar ve esnaflar çalışmaların yapılacak olmasından duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Bölgeye yakışan bir çalışma

Toçoğlu sözlerini şu şekilde tamamladı: “Donatım’da Sosyal Sigortalar Kurumu’nun yıkılmasıyla birlikte boş bir arazi bulunuyordu. Bu arazinin değerlendirilmesi noktasında bölgedeki vatandaşlarımızdan talepler alıyorduk. Konuyu Sayın Valimizle görüşerek arazinin halkımızın kullanımına açılması kararına vardık. Hemen çalışmalarımızı başlattık. Arazide incelemelerde bulunduk. İnşallah oturma alanları, çocuk oyun grupları, yeşil alanlarıyla bölgeye yakışan bir park çalışmasını hayata geçireceğiz. Hayırlı olsun” dedi.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
 
 
 
Bu haber 2896 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
  katlı otopark yapın,eğitim ile alakalı merkezler yapın. sanat merkezi yapın. yaptığınız parklarda yabancı uyruklu vatandaşlarınızdan bize sıra gelmiyor. bu ne ya adım başı park  
 
burcuburcu, 19/10/2018  
 

  hermahalleye her yoğun caddeye otopark yapın katlı veya katsız alsana gelir ve hizmet daha ne olsun  
 
TURGAYMERT, 16/10/2018  
 

  Sayin yetkililer park istemiyoruz artik insanlara elbecerisi kazandiracak etud merkezleri yapin gerci herkes egitimi kadar dusunur ama koskoca belediyede ileriyi gorecek bir allahin kulu yok mu bir park lafinda birde suriyeli afgan irakli gocmenlerden bıktım
 
 
Park istemiyoruz, 15/10/2018  
 

  Sevgili büyüklerim ,değerli hemşerilerim ; Allah aşkınaaaaa nedir bu yaaa ( park ,park ,park ) ????????????? Zır cahil,işsiz ,sapsız bir nesil yetiştirmek için , sürekli boş- faydasız alanlar inşââ edilmesindeki gerekçe ,düşünce nedir ?????? Eğitici ,öğretici ,faydalı ,ilim-bilim-sosyal aktivite alanları yapmakta ; sakınca olan nedir ??????  
 
Ne söylesek boş..., 09/10/2018  
 


SON GELİŞMELER