• Haberler
  • Sakarya Haberleri
  • Diğer Haberler
  • Video Haberler
  • Haber Arşiv
  • Manşetler
  • Video Röportajlar
Haberler
Sakarya
Genel
Video
Arşiv
Manşetler
Röportaj
HaberlerSakarya

Eski SSK arazisine ne yapılacağı belli oldu

Donatım’da eski SSK arazisinde incelemelerde bulunan Başkan Toçoğlu, “Burada bir park çalışması için talepler alıyorduk. Sayın Valimizle görüşerek arazinin bölge halkımızın kullanımına açılması kararına vardık. Hemen çalışmalarımızı başlattık. İnşallah oturma alanları, çocuk oyun grupları, yeşil alanlarıyla bölgeye yakışan bir park çalışmasını hayata geçireceğiz. Hayırlı olsun” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Donatım’da yıkımı gerçekleştirilen Sosyal Sigortalar Kurumu’nun (SSK) bulunduğu alanda incelemelerde bulundu. Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu’yla görüşerek arazinin halkın kullanımına sunulması noktasında karar verdiklerini ifade eden Başkan Toçoğlu, çalışmaları hemen başlattıklarını ve bölgenin kullanımına kazandıracaklarını belirtti. Bölgede yaşayan vatandaşlar ve esnaflar çalışmaların yapılacak olmasından duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Bölgeye yakışan bir çalışma

Toçoğlu sözlerini şu şekilde tamamladı: “Donatım’da Sosyal Sigortalar Kurumu’nun yıkılmasıyla birlikte boş bir arazi bulunuyordu. Bu arazinin değerlendirilmesi noktasında bölgedeki vatandaşlarımızdan talepler alıyorduk. Konuyu Sayın Valimizle görüşerek arazinin halkımızın kullanımına açılması kararına vardık. Hemen çalışmalarımızı başlattık. Arazide incelemelerde bulunduk. İnşallah oturma alanları, çocuk oyun grupları, yeşil alanlarıyla bölgeye yakışan bir park çalışmasını hayata geçireceğiz. Hayırlı olsun” dedi.
Yasal Uyarı : Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
YORUM BIRAKIN

> E-Posta hesabınız yayımlanmayacak

> Onay verilen mesajlar yayınlanmaktadır

Ne söylesek boş...
1 yıl önce
Sevgili büyüklerim ,değerli hemşerilerim ; Allah aşkınaaaaa nedir bu yaaa ( park ,park ,park ) ????????????? Zır cahil,işsiz ,sapsız bir nesil yetiştirmek için , sürekli boş- faydasız alanlar inşââ edilmesindeki gerekçe ,düşünce nedir ?????? Eğitici ,öğretici ,faydalı ,ilim-bilim-sosyal aktivite alanları yapmakta ; sakınca olan nedir ??????
Park istemiyoruz
1 yıl önce
Sayin yetkililer park istemiyoruz artik insanlara elbecerisi kazandiracak etud merkezleri yapin gerci herkes egitimi kadar dusunur ama koskoca belediyede ileriyi gorecek bir allahin kulu yok mu bir park lafinda birde suriyeli afgan irakli gocmenlerden bıktım
TURGAYMERT
1 yıl önce
hermahalleye her yoğun caddeye otopark yapın katlı veya katsız alsana gelir ve hizmet daha ne olsun
burcuburcu
1 yıl önce
katlı otopark yapın,eğitim ile alakalı merkezler yapın. sanat merkezi yapın. yaptığınız parklarda yabancı uyruklu vatandaşlarınızdan bize sıra gelmiyor. bu ne ya adım başı park