• Haberler
  • Sakarya Haberleri
  • Diğer Haberler
  • Video Haberler
  • Haber Arşiv
  • Manşetler
  • Video Röportajlar
Haberler
Sakarya
Genel
Video
Arşiv
Manşetler
Röportaj
HaberlerSakarya

Çark'taki cesedin sırrı çözülmeye çalışılıyor

Çark Deresi'nde bulunan ceset parçalarının tek tek poşetlenerek valiz ve çantaya konduktan sonra dereye atıldığı belirlendi. Cesedin başı ve tüm uzuvlar bulunamadığı için cinsiyeti belirlenemedi. Cesetle ilgili sır Adli tıp'ta yapılacak otopsi ile ortaya çıkacak.

Çark Deresi'nde iki ayrı çanta içinde bulunan ceset parçaları ile ilgili soruşturma sürüyor. Korucuk'taki otopsi merkezinde yapılan ilk incelemede iki ayrı çanta içinde bulunan ceset parçalarının aynı kişiye ait olduğu tespit edildi.

Ayrıca öldürülen kişinin parçalanarak naylon poşetlere konup iki ayrı çantaya yerleştirilerek dereye atıldığı belirlendi.

Cesedin başı ve tüm uzuvları olmadığı için cinsiyeti belirlenemedi. Parçalar İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Burada cesedin kimliğinin belirlenmesi için çalışma yapılacak.

Çalışma sonucunda çıkacak sonucun kayıp kişilerle karşılaştırılarak cesedin kimliğinin belirlenmesi hedefleniyor.

Öte yandan vahşi cinayetle ilgili Sakarya Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği dedektifleri kayıp başvurusu yapılan kişiler hakkında çalışma yapıyor. 

Yasal Uyarı : Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
YORUM BIRAKIN

> E-Posta hesabınız yayımlanmayacak

> Onay verilen mesajlar yayınlanmaktadır

Henüz yorum yok. İlk yorum yapan siz olun