Tavsiye Et
Bu siteyi dostlarınızın da görmesini istemez misiniz?
Gönderen
Gönderilen
Haberler › Sakarya

Çark Caddesi esnafının arabasını dalgınlıkla arabasını alıp gitti

 26/03/2021 13.04
Çark Caddesi esnafının arabasını dalgınlıkla arabasını alıp gitti

Çark Caddesi esnaflarından İbrahim Onkun, dün gece evine giderken Tepekum Mahallesi'nde bir mahalle bakkalından alışveriş yaptı. Dışarı çıktığında arabası yoktu. Peki Onkun'un arabasına ne olmuştu? İşte detaylar

ÇARK CADDESİ'NDE ESNAF
Çark Caddesi'nde işyeri bulunan İbrahim Onkun dün akşam saatlerinde eve giderken Tepekum Mahallesi'nde bir bakkalın önünde durdu. Semti olduğu için de arabasını çalışır vaziyette bıraktı. Az önce de marketten aldığı ekmek ve zeytin arabadaydı. Dışarı çıktığında arabası yoktu. Ne olduğunu anlamaya çalıştı. Sağa baktı, sola baktı. Arabasını bıraktığı yerin arka tarafında kendi arabası gibi beyaz ancak başka bir marka varaba vardı. O da çalışır durumdaydı.


EKMEK VE ZEYTİNİ YEDİ
Hemen polise haber verdi. Polis o aracın plakasından sahibinin adresini buldu. Adrese gidildi. Evet araba kapının önündeydi. Kapı çalındı. Adam yemekteydi. Yanlışlıkla aldığı arabanın ön koltuğunda bulunan ekmek ve zeytinleri de yemesine rağmen yanlışlığın farkında değildi. Polisler anlatınca neye uğradığını şaşırdı. İbrahim Onkun'dan helallik istedi. Onkun şikayetçi olmadı. Olay tatlıya bağlandı. Olayı duyanlar ise “ bu kadar da dalgınlık olmaz” yorumu yaptılar.

YASAL UYARI
Yasal Uyarı : Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.

İlgili etiketler

YORUM BIRAKIN

> E-Posta hesabınız yayınlanmayacak

> Uygun görülen mesajlar yayınlanmaktadır

Sare
4 ay önce
Harbiden bu kadar da dalgınlık olur mu yahu :)