Nisan Tur
Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Canilerin cezası onandı

HaberlerTürkiye ve Dünya
09.40, 11/07/2019
Canilerin cezası onandı
Kaynarca'da Suriyeli Emani Al Rahmun'u tecavüz ederek 10 aylık çocuğu ile birlikte öldürülen ve ikişer kez ağırlaştırılmış müebbet, 72'şer yıl hapis cezasına çarptırılan iki caninin cezaları Yargıtay tarafından onandı. 
 
2017 yılı Temmuz ayında Kaynarca ilçesinde 9 aylık hamile olan ve tecavüz edildikten sonra 10 aylık çocuğu ile birlikte öldürülen Suriyeli Emani Al Rahmun’un cinayeti tüm vicdanlara ateş düşürmüştü. Sanıklar Birol Karacal ve Cemal Bay, ‘Kasten Adam Öldürme’, ‘Cinsel Saldırı’, ‘Konut Dokunulmazlığı İhlali’, ‘Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma’ suçlamalarından Sakarya 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nce ikişer kez ağırlaştırılmış müebbet, 72'şer yıl hapis cezasına çarptırılmıştı.
 
Sanıkların cezaları Yargıtay 1. Ceza Dairesi'nce onanarak kesinleşti. 
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
Bu haber 2339 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
  Neden 72 şeryıl ağırlaştırılmış vermiyorsunuz hakşm bey ya sixin çocuğunuza olsa  
 
Sammy, 11/07/2019  
 


SON GELİŞMELER