Tavsiye Et
Bu siteyi dostlarınızın da görmesini istemez misiniz?
Gönderen
Gönderilen
Haberler › Sakarya

Çalışma izinlerine yönelik son karar!

 01/05/2021 17.43
Çalışma izinlerine yönelik son karar!

Tam kapanma süresince bir çok kişi çalışma izni için belge başvurusu yapmıştı. Bu kapsamda usulsüz bir şekilde kullanılan bir çok belge tespit edilmişti. Bu belgelerin tespit edilmesi halinde ise cezai işlemler uygulanıyordu.

İçişleri Başkanlığı'ndan el yazısıyla doldurulan çalışma izinlerine yönelik  yapılan son açıklama ise şu şekilde;

Tam kapanma sürecinde muafiyet kapsamındaki sektör çalışları, çalışma izni/görev belgelerini e- Devlet üzerinden İçişleri Bakanlığı e Başvuru sisteminden temin edebiliyor.  Ayrıca tam kapanma sürecinin ilk günlerinde yoğunluktan kaynaklanan mağduriyetlerin önüne geçilmesi  için muafiyet kapsamındaki iş yerleri tarafından el yazsıyla doldurulan  çalışma izni/ görev belgelerinin 2 Mayıs Pazar günü saat 24.00’e kadar geçerli olması sağlandı.  
 

YASAL UYARI
Yasal Uyarı : Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
YORUM BIRAKIN

> E-Posta hesabınız yayınlanmayacak

> Uygun görülen mesajlar yayınlanmaktadır

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun