Ayhan Bilgisayar
Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Bu şikayet Arifiye'den geldi

HaberlerTürkiye ve Dünya
10.26, 21/08/2019
Proweb Kaşe
Bu şikayet Arifiye'den geldi
Arifiye'de bazı özel halk otobüslerinin duraklarda durmayıp serbest kart sahibi yaşlıları almadıkları ileri sürülerek şikayetler dile getirildi. 
 
Sakarya'da  toplu taşıma araçlarına ücretsiz olarak binen 65 yaş üstündeki vatandaşlar, kendilerine verilen serbest kartla toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlanabiliyor. Büyükşehir Belediyesi, serbest kart sahipleri için halk otobüslerine ödeme yapıyor. 
 
Ancak 65 yaş üstündeki serbest kart kullanıcısı vatandaşlar, halk otobüslerinde zorluklar yaşadıkları yönünde şikayette bulunuyor.  Son olarak Arifiye'de bazı özel halk otobüslerinin duraklarda durmayıp serbest kart sahibi yaşlıları almadıkları öne sürüldü. 
 
İddia sahibi vatandaşlar, kendilerine kötü davranıldığını öne sürerek Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı'ndan araçları denetlemelerini istedi.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
Bu haber 1200 defa incelenmiştir.

 
YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
SON GELİŞMELER