Sakarya Büyükşehir Belediyesi
Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Bu martılar Sakarya'ya yeni mi geldi, eskiden de var mıydı?

HaberlerSakarya
10.48, 24/11/2018
Bu martılar Sakarya'ya yeni mi geldi, eskiden de var mıydı?
Son zamanlarda Sakarya semalarında sürü halinde uçan martılar birçok kişinin dikkatini çekmeye başladı.

Özellikle sabah saatlerinde sürü halinde yüksek ses çıkararak uçan martılar birçok kişiyi balkonlara ve camlara doğru yöneltiyor.

Konuyla ilgili uzmanlar ve bazı kişiler birbirinin zıttı görüşler veriyor. Kimi kesim martılar eskiden beri vardı derken, bir diğer kesim ise; "Bu kadar yoğun martı Sakarya’da yoktu. Bu şehrin etrafında bazı çöp yığınlarının oluşmasının ardından gerçekleşti" şeklinde açıklama yapıyor.

Uzun zamandan beri dikkatimizi çeken ve haber ihbar hattımıza da gelen görüntülerle bu haberi sizlerle paylaşmak istedik.

Sizce martılar eskiden beri mi vardı, yoksa yeni yeni mi bu kadar yoğunlaştı?

 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
Bu haber 3527 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
  Martılar uzun zamandır var. Cadde 54 ün yapıldığı eski serdivan stadı ve sosyete pazarı çatısı eski mekanlarıydı. Her yer beton olunca ne yapsınlar.  
 
Ahmet Ali, 03/12/2018  
 

  aynen , depremden sonra türedi bu martılar , çoğaldıkça çoğaldılar.. hele son 2-3 senedir dikkat çeker boyutta oldular..  
 
vatandaş kız, 27/11/2018  
 

  2000 li yılların başından beri var kum ocakları başlayınca geldıler sonuçta su kuşu bunlar denız var göl var göletler var  
 
bılal kaya, 25/11/2018  
 


SON GELİŞMELER