Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Bu da 3 boyutlu yaya geçidi

HaberlerTürkiye ve Dünya
16.50, 29/07/2019
Sır Yapı Mimarlık Mühendislik Proje İnşaat Taahhüt Danışmanlık
Bu da 3 boyutlu yaya geçidi
Sakarya'da trafikte farkındalık oluşturacak yeni bir uygulama hayata geçti. Yeni uygulamayla Orhan Gazi Caddesi’ne 3 boyutlu yaya geçidi düzenlemesi yapıldı. 
 
Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nce hayata geçirilen 3 boyutlu yaya çizgisi, ilk kez  Orhan Gazi Caddesi’nde uygulandı. Sürücülerin yayalara yönelik dikkatlerini artırması, yayaların trafikte öncelik kazanmasını amaçlayan 3 boyutlu yaya geçidi, şehirdeki değişik caddelerde de uygulanacak. 
 
Ulaşım Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Büyükşehir Belediyesi olarak gerçekleştirdiğimiz trafikte farkındalık çalışmalarımıza bir yenisini daha eklendi. Bu kapsamda Adapazarı Orhan Gazi Caddesi’nde bulunan yaya geçidi 3 boyutlu hale getirildi. Sürücülerin yayalara yönelik dikkatlerini arttırmak, yayaların trafikte öncelik kazanmasını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen yeni uygulamayla vatandaşlarımız yaya geçitlerinden daha güvenli ve sağlıklı bir şekilde geçiş yapabilecekler” ifadelerine yer verildi. 
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
Bu haber 957 defa incelenmiştir.

 
YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
  Degil 3 boyutlu 33 boyutluda yapsan sakaryada birsey degismez  
 
Burhan, 30/07/2019  
 


SON GELİŞMELER