Tavsiye Et
Bu siteyi dostlarınızın da görmesini istemez misiniz?
Gönderen
Gönderilen
Haberler › Sakarya

Balık sezonu 1 Eylül'de başlıyor

 26/08/2021 16.57
Balık sezonu 1 Eylül'de başlıyor

Denizlerde av yasağının 1 Eylül'de sona ermesiyle balıkçılar 'vira bismillah' diyecek. Yeni balık sezonuna sayılı günler kala hazırlıklarını şimdiden yapmaya başlayan balıkçılar, yeni sezonun bereketli geçmesini bekliyor.

Gırgır ve trol ağlarıyla avcılık faaliyetinde bulunan balıkçılar için 15 Nisan'da başlayan genel av yasağı, 1 Eylül'de sona erecek.

Denizlerde av yasağının 1 Eylül'de sona ermesiyle 'vira bismillah' diyecek olan balıkçılar, şimdiden hazırlıklarını yapmaya başladı.

Av yasağının sona ermesi için gün sayan ve denize bırakacakları ağları ve teknelerinin bakımlarını sürdüren Sakaryalı balıkçılar, yeni sezonda av döneminin bereketli geçmesini umut ediyor.

YASAL UYARI
Yasal Uyarı : Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.

İlgili sınıflandırmalar

YORUM BIRAKIN

> E-Posta hesabınız yayınlanmayacak

> Uygun görülen mesajlar yayınlanmaktadır

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun