Tavsiye Et
Bu siteyi dostlarınızın da görmesini istemez misiniz?
Gönderen
Gönderilen
Haberler › Sakarya

Bakan Selçuk'tan yüz yüze eğitim açıklaması

 02/04/2021 11.56
Bakan Selçuk'tan yüz yüze eğitim açıklaması

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan yüz yüze eğitim açıklaması geldi. Ziya Selçuk, yüz yüze eğitimle ilgili olarak "Yüz yüze eğitime yüksek katılımla devam edelim istiyoruz" dedi.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yüz yüze eğitim ile ilgili açıklamalarda bulundu.

"Bizim elbette önceliğimiz yüz yüze eğitim ancak okulların en çok kapalı olan ülkeler arasında ilk 5'te yer alıyoruz. Her ilde kendisine özgü kararlar alınıyor. Emek veren valilere, ekiplere teşekkür ediyorum. Bir taraftan aşı süreci devam ediyor" diyen Bakan Selçuk, "Okulları açık tutma isteğimize rağmen sağlık öncelik prensibimizden dolayı diğer ülkelere göre okulları daha fazla kapalı tuttuk. Okullarla ilgili takibimiz sürecek, değerlendirmelerimiz daimi olarak sürüyor" ifadelerini kullandı.

 

YASAL UYARI
Yasal Uyarı : Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
YORUM BIRAKIN

> E-Posta hesabınız yayınlanmayacak

> Uygun görülen mesajlar yayınlanmaktadır

Okulcu
2 hafta önce
Açmak kapatmak ne kadar kolay servisi gidip gelmesi hep sıkıntı sayın bakan servise veriyoruz 2 güne 160 lira istiyor adam 2 kilometre mesafeye götürüp getiremiyoruz çalışıyoruz bizide ikilemde bırakıyorsunuz ya açın ya kapatın hatta ülkeyi kapatinda su virüs bitsin artık biktik
Fatma azanpa
2 hafta önce
Sayın bakanım ne olur şu okulları kapatın hepimiz kronik rahatsızlıklarımız uzakdan eğitim devam etsin ben göndermesem sadece bir gün uzakdan eğitim alıyor olacak çocuğum ama kapanırsa beş gün katılacak biz korku ve endişe içindeyiz yalvarıyorum sizene olur İstanbul da kapatın en azından bayram sonrasına kadar