Tavsiye Et
Bu siteyi dostlarınızın da görmesini istemez misiniz?
Gönderen
Gönderilen
Haberler › Sakarya

Bahçıvanın yanan evini mesai arkadaşları yaptı

 15/02/2021 14.53
Bahçıvanın yanan evini mesai arkadaşları yaptı

Muhammed Safitürk Yurdunda bahçıvan olarak görev yapan 4 çocuk babası Eyüp Karaoğlu'nun yanan evi, Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personelinin desteğiyle yenilendi.
 

Muhammed Safitürk Yurdu'nda bahçıvan olarak görev yapan Eyüp Karaoğlu'nun evi elektrik kontağından çıkan yangında oturulamaz hale gelmişti.

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personeli, mesai arkadaşları Eyüp Karaoğlu için yardım kampanyası başlatmıştı.
 

Toplanan yardımlarla Karaoğlu'nın yanan evi yapılan tadilat sonrası yenilendi. Temel ihtiyaç malzemeleri, beyaz eşya desteğinde de bulunulan aile, ince işçiliğinin tamamlanmasının ardından önümüzdeki günlerde yenilenen evlerine geçecek.
 

TALİHSİZ BİR YANGIN HADİSESİ

Talihsiz olayı anlatan Eyüp Karaoğlu, “Elektrikten kaynaklı talihsiz bir yangın hadisesi yaşadık. Eşyalarımızı kurtarmak ve yangını söndürmek için mücadele ettik ama başaramadık. Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Arif Özsoy başta olmak üzere personel arkadaşlarımın başlattığı kampanya ve desteğiyle yanan Evimiz umduğumuzdan daha iyi bir hale geldi. Vesile olan herkese teşekkür ediyorum. Ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Çok memnun olduk" dedi.

YASAL UYARI
Yasal Uyarı : Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
YORUM BIRAKIN

> E-Posta hesabınız yayınlanmayacak

> Uygun görülen mesajlar yayınlanmaktadır

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun