Nisan Tur
Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Atatürk İlkokulu'ndan anlamlı proje

HaberlerTürkiye ve Dünya
12.56, 05/10/2019
Proweb Kaşe
Atatürk İlkokulu'ndan anlamlı proje
Adapazarı Atatürk İlkokulu öğrencileri  'Bir Avuç Sevgi' projesi kapsamında biriktirdikleri harçlıklarıyla aldıkları mamaları Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakım Evi'ndeki sokak hayvanlarına götürdü. 
 
Atatürk İlkokulu öğrencileri  'Hayvanları Koruma Günü' kapsamında anlamlı bir etkinliğe imza attı. Okulun 4-A, 4-D ve 4-E sınıflarında öğrenim gören öğrenciler, 'Bir Avuç Sevgi' ismini verdikleri projede biriktirdikleri harçlıklarla sokak hayvanları için mama aldılar. 
 
Öğretmenler İlkay Uzun, Niyazi Kaplan ve Alime Aydın önderliğinde yürütülen projede, öğrencilerin harçlıklarıyla aldıkları mamalar,  Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakım Evi'ndeki sokak hayvanlarına verildi. 
 
Projede yer alan öğretmen ve öğrenciler,  Sokak Hayvanları Geçici Bakım Evi'ni ziyaret etti. Öğrenciler, sokak hayvanlarını severek onlara elleriyle mama verdi. 

 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bu haber 744 defa incelenmiştir.

 
YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
SON GELİŞMELER