Liva Reklam
Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

ASKF ve JANEM işbirliği ile 250 gence iş imkanı

HaberlerSakarya
11.52, 27/10/2018
ASKF ve JANEM işbirliği ile 250 gence iş imkanı
Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Yaşar Zımba ve Yönetimi Perşembe günü basın mensupları ile Serdivan'da bir restaurantta bir araya geldi

Basın toplantısına ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir, yardımcısı Mustafa Yavuz, Disiplin Kurulu Başkanı Avukat Cemal Başaran, TÜFAD Sakarya Şube Başkanı Tamer İlaçan ve ASKF Genel Sekreteri Ahmet Orhan, Başkan Vekili Recep Odabaş, Yönetim kurulu üyeleri Uğur Kobaş, Hasan Zandolu, Ali Palas, Necmettin Koçak, Cavit Yılmaz, Selçuk Kurt, Mehmet Demir, Sezgin Tutar, Fatih Kanbur, Mehmet Bilgin, Fevzi Çolak, Hidayet Kahya, ASKF delegesi Yahya Berk katıldı.

250 lisanslı sporcuya ücretsiz ÖGG eğitimi ve iş imkanı


ASKF ile JAN-EM Özel Güvenlik arasında protokol imzalandı. İmzalanan protokolde 250 kişiye özel güvenlik eğitimi verilecek. Her kulüpten bir sporcu JAN-EM tarafından Ücretsiz verilecek özel güvenlik eğitimlerinin ardından meslek sahibi olacak.

İmza protokolü başkan Yaşar Zımba ve JAN-EM özel Güvenlik adına Mehmet Demir ile imzalandı.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
Bu haber 2012 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
SON GELİŞMELER