Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Arifiye’ye 2 kilometrelik yeni giriş

HaberlerSakarya
16.58, 16/10/2018
Arifiye’ye 2 kilometrelik yeni giriş

Başkan Toçoğlu, Arifiye’de yeni duble yolu ile ilgili yaptığı açıklamada: “Terminal Kavşağı ile Demir Yolu Üst Geçiş Köprüsü arasında Tank Palet Fabrikası’na paralel olan 2 kilometrelik duble yol için çalışmalarımıza başladık. Arifiye’nin trafiğini rahatlatacak ve ilçeye yeni bir giriş kazandıracak olan bölünmüş yolu inşallah en kısa sürede tamamlayacağız. Hayırlı olsun” dedi. Karakullukçu ise yeni duble yol çalışması dolayısıyla Başkan Toçoğlu’na teşekkür etti.


Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ile ilçeye kazandırılacak yeni duble yolda incelemelerde bulunan Başkan Toçoğlu’na Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan ve YOLBAK Daire Başkanı Haydar Akbulut eşlik etti.


Hizmet teşekkürü

Arifiye’de gerçekleştirilen çalışmalar dolayısıyla Başkan Toçoğlu’na teşekkür eden Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, “İlçemizin yeni yaşam alanı olacak Arifiye Park tamamlandı, hizmete açılıyor. Şimdi de ilçemizin yeni girişi olacak duble yolda başlayan çalışmaları Başkanımız Zeki Toçoğlu’yla birlikte inceledik. Yeni yatırım dolayısıyla teşekkür ediyorum” diye konuştu.


Yeni duble yol

Başkan Toçoğlu, “Arifiye’de hizmet atağımız devam ediyor. İnşallah 18 Ekim Perşembe günü ilçemizin yeni buluşma noktası olacak Arifiye Park’ın açılışını gerçekleştireceğiz. Şimdi de yeni bir duble yol için kolları sıvadık. Yeni duble yolumuz; Terminal Kavşağından başlayarak, Tank Palet Fabrikası’na paralel olan yol boyunca devam edip Demir Yolu Üst Geçiş Köprüsünde son bulacak. İlçemizin yeni girişi ile ulaşıma hem alternatif sağlayacak hem de duble rahatlığa kavuşturacağız” diye belirtti.


2 kilometrelik yeni giriş

Toçoğlu, “2 kilometre uzunluğunda 20 metre genişliğinde olan yeni çevre yolumuzda SASKİ yağmursuyu çalışmalarına başladı. Yağmursuyu çalışmalarının ardından kazı dolgu işlemleri ekiplerimizce gerçekleştirilecek. Ardından asfalt serimini tamamlayacağız. Arifiye’nin trafiğini rahatlatacak olan ve şehre yeni bir giriş kazandıracak olan duble yolumuzu inşallah en kısa sürede tamamlayacağız” dedi.

 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
 
 
Bu haber 1111 defa incelenmiştir.

 
YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
SON GELİŞMELER