Tavsiye Et
Bu siteyi dostlarınızın da görmesini istemez misiniz?
Gönderen
Gönderilen
Haberler › Sakarya

Annesinin cenaze namazını kıldırdı

 20/07/2021 21.21
Annesinin cenaze namazını kıldırdı

Çaybaşı Fuadiye Mahallesi Muhtarı Ayhan İnan'ın annesi 72 yaşındaki Emine İnan vefat etti. Emine İnan'ın cenaze namazını hafız olan oğlu kıldırdı.

Çaybaşı Fuadiye Mahallesi Muhtarı Ayhan İnan ile Aydın, İrfan, Reyhan, Adem, Turgut, Süleyman ve Şuayip İnan'ın anneleri, Haydar İnan'ın eşi Emine İnan vefat etti. Emine İnan'ın cenazesi Çaybaşı Fuadiye'de kılınan cenaze namazının ardından, aile mezarlığına defnedildi.

CENAZEYE KİMLER KATILDI

8 çocuk annesi 72 yaşındaki Emine İnan'ın cenaze namazını Almanya'da yaşayan hafız oğlu Süleyman İnan kıldırdı. Emine İnan'ın son yolculuğunda başta İnan Ailesi, akraba, komşu ve dostlarının yanı sıra; Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Arifiye İlçe Jandarma Komutanı Selahattin Aktaş, CHP İl Başkanı Ecevit Keleş, Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem, siyasi parti temsilcileri, muhtarları ve çok sayıda sevenleri uğurladı.
 

YASAL UYARI
Yasal Uyarı : Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
YORUM BIRAKIN

> E-Posta hesabınız yayınlanmayacak

> Uygun görülen mesajlar yayınlanmaktadır

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun