Tavsiye Et
Bu siteyi dostlarınızın da görmesini istemez misiniz?
Gönderen
Gönderilen
Haberler › Sakarya

Akyazı Belediyesi Şoför Alacak!

 14/01/2022 09.36
Akyazı Belediyesi Şoför Alacak!

2022 yılı personel alımları hız kesmeden devam ediyor. İŞKUR üzerinden Akyazı Belediyesi, yayınlamış olduğu ilana göre bünyesine şoför olarak kamu personeli alımı yapılacak.

Kamu üzerinden iş ilanları son hızla devam etmektedir. Son yayınlanan iş ilanlarından biri ise  Akyazı Belediyesi'ne şoför alımı üzerinedir.

Başvuru yapacak adaylar için alımı yapacak kurum Akyazı Belediyesi AKBELDE Kurumu personel alımı yapacak olup alınacak unvan ise 1 şoför olup kamyon şoförü olarak daimi nitelikte personel alımı yapılacaktır.

BAŞVURU NEREDEN VE NASIL YAPILIR?

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular şahsen veya posta yolu ile İnönü Mahallesi 7014 Sokak No: 21/ B Akyazı Sakarya adresine iletilen belgelerin teslim edilmesi yolu ile yapılacaktır. Başvuru yapacak adaylar için başvurular 3 Ocak 2022 tarihinden itibaren alınmaya başlanmış olup, en geç müracaatlar 5 Şubat 2022 tarihinde sona erecektir.

KAMU PERSONELİ ALIMI ŞARTLARI

1- Şoför olarak hizmet etmek isteyen adaylar için adayların en fazla 40 yaşında olması,

2- 40 yaş şartı aranıyor olup 40 yaş üzeri olan adaylar da başvuru yapa bilecektir,

3- Başvuruda en az E ve D ehliyete sahip olma şartı,

4- En az 5 yıl deneyimli olma şartı ile alımlar yapılacaktır.

Başvuru yapacak olan adaylar için bu ilanda ikamet etme şartı aranıyor olup adayların Akyazı'da ikamet etmeleri gerekmektedir.

YASAL UYARI
Yasal Uyarı : Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
YORUM BIRAKIN

> E-Posta hesabınız yayınlanmayacak

> Uygun görülen mesajlar yayınlanmaktadır

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun