• Haberler
  • Sakarya Haberleri
  • Diğer Haberler
  • Video Haberler
  • Haber Arşiv
  • Manşetler
  • Video Röportajlar
Haberler
Sakarya
Genel
Video
Arşiv
Manşetler
Röportaj
HaberlerSakarya

Akıllı Kavşaklar için ihale tamam

Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilecek Akıllı Kavşaklar Sistemleri projesinin ihalesi gerçekleştirildi. İhaleye 2 firma teklif sundu.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından ulaşım alanında hayata geçirilecek Akıllı Kavşaklar Sistemleri Projesi’nin ihalesi gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediyesi Ek Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen ihalenin komisyon başkanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Recep Ören üstlendi. Ören, “Akıllı Kavşaklar Sistemleri Projesi’nin ihalesine 2 firma teklif sundu. Yeni sistem ile şehir merkezinde yer alan 40 adet sinyalize kavşak uzaktan bağlantı ile yönetilecek. Kavşaklardaki beklemeler azalacak, trafik daha akıcı hale gelecek. Komisyonumuzun gerekli değerlendirmelerinin ardından sonuçlar kamuoyuyla paylaşılacaktır. Hayırlı olsun” dedi.

İhaleye katılan firmalar ve ihale komisyonuna sundukları teklifler şu şekilde;

1- Tekobel Teknoloji Hiz. İmal. İth. İhr. Tic. Ltd. Şti. 5.748.994,00 TL

2- Mosaş Akıllı Ulaşım Teknolojileri A. Ş. 5.198.700,00 TL
Yasal Uyarı : Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
YORUM BIRAKIN

> E-Posta hesabınız yayımlanmayacak

> Onay verilen mesajlar yayınlanmaktadır

MAVERA ÜNNEHİR
2 yıl önce
LÜTFEN! RİCA EDİYORUM! KAVŞAKTAN ÖNCE YOL YAPINIZ! ADAPAZARI YOLLARI KÖSTEBEK YUVASI GİBİ.GEREKİYORSA ŞEHRİ YIKIN ALT YAPIYI 5 MİLYON NÜFUSA YETECEK HALE GETİRİN. YOLLARI DA BİR DEFA BETON YAPIN Kİ ARTIK EĞİLİP BÜKÜLMESİN.ARTIK KAZILMASIN ŞU ŞEHİR. ADAPAZARI SUYUN ÜZERİNDE. HA BİRE BİRİLERİNE ASFALT RANT OLMASIN. BİZİ DE ENAYİ YERİNE KOYMAYIN ARTIK.